בקרת כניסה

הועלה על ינואר 15, 2014 | 0 תגובות

√ שירותים מיוחדים - שירותי פורץ בתים לחץ כאן

הזמנה טלפונית 052-2555212

קנה היום בקרת כניסה

דלתות ושערי הכניסה למשרד ולגינה, לבית או לעסק הינן החוצץ המגן עלינו מפני חדירות לא רצויות וחדירה לשטחים פרטיים. בין שמדובר בבניין מגורים ובין אם מדובר בבית פרטי, בין אם מדובר בבית עסק או חנות, הרי שהמיגון האישי וכן ההגנה על השטח הפרטי כמו גם על הציוד האישי הינו צורך ראשון במעלה. אין ספק שבקרת כניסה מצריכה מערכות מתקדמות של בטיחות, מערכות המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות.

כיום, תודות לשנים של מחקר ופיתוח המתמשכים ללא הרף, פותחו ומשווקים מאות מוצרים חדשניים המיועדים לשמור על חפצינו האישיים, על ביתנו ועל יקירינו, בין שמדובר בציוד אישי ובין אם מדובר בציוד השייך לבית עסק. כאשר מדובר בחברות גדולות, רמת המידור המתבקשת לגישה לחדרים שונים, מחלקות או אגפים מסוימים עולה ומהווה נושא בעל חשיבות מוגברת. על מנת להגן על העסק ועל הציוד הקיים בו, כמו גם על שטחים פרטיים אליהם הכניסה מורשית רק לבעלי תפקידים מסוימים, נדרשת מערכת מתוחכמת וחדשנית של בקרת כניסה.

כיום ישנו מגוון עצום של מערכות שונות לבקרת כניסה, בין שמדובר במערכות המיועדות לעסקים קטנים ובין אם מדובר במערכות בקרה לחברות ענק. בין הפתרונות המוצעים ללקוחות מהתחום המוסדי או הפרטי ניתן למצוא מערכות המעניקות בקרת כניסה למורשים בלבד ומבוססות על מקודדים מאובטחים, קוראי קרבה ואפילו זיהוי ביומטרי. על מנת להעניק לעסק שלך את המיגון המלא הנדרש לצורך שמירה על הציוד הקיים וכן הענקת ביטחון מלא בכל הקשור לציוד יקר ולמידע הדורש אבטחה מקסימלית.

בין המוצרים השונים המיועדים לבקרת כניסה למוסדות ולעסקים כמו גם לבתים פרטיים ניתן למצוא מקודד בקר לדלת המיועד לדלת בודדת. לרוב נעשה בו שימוש בבתים פרטיים או בעסקים קטנים, כמו גם בבתים משותפים ובנייני מגורים ומשרדים. המקודד פועל ללא תפעול של מחשב ובאופן עצמאי כך שאין צורך בהתערבות חיצונית על מנת לפקח על פעילות המקודד.

מקודדים אחרים פועלים תחת רשת ויכולים לספק הגנה מלאה לבניין משרדים או לחברה גדולה. המקודדים השונים מספקים דו”ח פעילות ומקושרים למחשב חיצוני. אלו יכולים לספק את ההגנה המלאה לציוד כבד ולמידע רגיש.

כל הזכויות שמורות - לוקסטאר פורץ מנעולים 052-8207043

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן