הביטחון האישי שלנו – מנעולי רב בריח

הועלה על דצמבר 26, 2013 | 0 תגובות

√ שירותים מיוחדים – פריצה של רכב לחץ כאן

הזמנה טלפונית 052-2555212

קנה היום מנעולי רב בריח במבצע

הביטחון האישי שלנו הינו חלק אימננטי מיצירת חיים רגועים ומבוססים, בין שמדובר במיגון הבית או המשרד, בית העסק או כל אזור אחר בו אנו מעוניינים לבטח את עצמנו וליצור סביבה בטוחה. רב בריח היא חברה שנוסדה בתחילת שנות ה – 70 ומאז ועד היום היא מעניקה שירותים מקצועיים בשוק הפרטי והציבורי. לא בכדי, הפכה חברת “רב בריח” לחברה בעלת השם המבוסס והמקצועי ביותר בארץ.

החברה מצטיינת עוד מראשית דרכה בהעמדת סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים בכל הנוגע להענקת ביטחון רגשי ופיזי בבית ובבית העסק, ברכב ובכל מרחב אחר. החברה הינה מהראשונות שהתגייסו לפיתוח טכנולוגיות נעילה ומיגון ברמות הגבוהות ביותר בתחום מבלי לוותר על רמה גבוהה של אסתטיקה ועיצוב חדשני ללא פשרות כמו גם הקשבה לצרכיו של כל לקוח ולקוח וייצור תחת התקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

בין המוצרים המתקדמים של חברת רב בריח תוכלו למצוא פתרונות מותאמים אישית למגוון תעשיות ותחומים – כגון משרד הביטחון והבנקים, חברות ובתים פרטיים ועוד. כל מנעולן המשתייך לחברת רב בריח הינו בעל ניסיון ויכולת ביצוע ברמות מיומנות גבוהות ובלתי מתפשרות. כמו כן, כל מנעולן הנשלח על ידי חברת רב בריח לביצוע שירות בבית הלקוח או בחברה גדולה מחויב לתת את השירות הטוב והמסור ביותר עד לסיום המשימה.

מאחר וחברת רב בריח מחויבת לתת את השירות המקצועי ביותר בד בבד עם ביצוע בעיצובים ייחודיים וללא פשרות על האסתטיקה והייחודיות של כל מוצר ומוצר, כל דלת שתמצאו אצלנו תשאיר רושם רב. על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים וכן בשל השינויים התדירים בשוק – בין אם מבחינת שכלול אמצעי הביטחון השונים ובין אם בשל האופנות המשתנות – אנחנו ברב בריח מציעים ללקוחותינו ליהנות מקולקציות משתנות מדי עונה.

על מנת ליהנות משירותים מקצועיים של מנעולן ברמה הגבוהה ביותר תוכלו ליצור קשר עם נציגי החברה בכל שלב – ואנו נפנה אתכם לקבל את השירותים המתאימים לכם ביותר, בין שמדובר במנעולים לבית הפרטי ובין אם מדובר במנעולים המיועדים לתעשייה בתחומים השונים שלה, הרי שמנעולן הנשלח מטעם חברת רב בריח ייתן את המענה המושלם לצרכיכם השונים.

רב בריח

תמונה מאתר rav-bariach.co.il

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן