מנעול לדלת זכוכית

הועלה על דצמבר 4, 2013 | 0 תגובות

052-2555212

קנה היום מנעולי ירדני במבצע

דלתות זכוכית הן אתגר משמעותי לכל מי שבוחר בהן לצורך עיצוב הבית, המשרד או החנות, כיוון שמנגנוני הנעילה שהן דורשות מיוחדים ולא דומים למנעולים רגילים של דלתות עץ או פלדלת. בחירת מנעול לדלת זכוכית מומלץ לעשות רק בייעוץ של אנשי מקצוע שמכירים את כל סוגי המנעולים ויכולים להתקין אותם בצורה בטוחה על הדלתות. הדרך המהירה יותר היא כמובן לרכוש דלתות עם מנעול לדלת זכוכית שכבר מותקן עליהן וכך אין צורך לדאוג לבחירת מנעולים לחוד.

כאשר מנעול מתקלקל אין לנו ברירה אלא לקנות מנעול לדלת זכוכית באופן עצמאי והיום ניתן לבחור מתוך מגוון גדול מאד של מוצרים. ישנו מנעול לדלת זכוכית עם כנף שמתחברת לידית נעילה כך שלא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ – מנעולים אלו אנחנו יכולים לפגוש בחדרי שירותים בהם יש צורך בנעילה נוחה של דלתות זכוכית, מנעול אחיד לשתי דלתות שמיוצר בדרך כלל מכרום, מנעולי צילינדר שניתנים לנעילה באמצעות מפתח רגיל ועוד.

מנעול לדלת זכוכית

תנו למקצוענים לעשות את העבודה

אם אתם זקוקים לתיקון של דלת זכוכית או להתקנה של מנעול לדלת זכוכית על דלת חדשה לגמרי, כדאי לפנות למנעולנים מקצועיים שיש להם ניסיון בטיפול בדלתות זכוכית. הסיבה לכך היא שאיש מקצוע יודע להשתמש בכלים מיוחדים שמאפשרים התקנה של מנעול לדלת זכוכית בצורה בטוחה, מבלי לפגוע בזכוכית עצמה. לא כדאי לוותר על איש מקצוע כדי לחסוך כסף על עבודה, בדרך כלל נגלה שהתוצאה המרה של דלת זכוכית סדוקה ושבורה, מחייבת אותנו בסופו של דבר לשלם סכומי כסף גדולים יותר.

אם אתם רוצים להתקין דלתות זכוכית או זקוקים להתקנת מנעול לדלת זכוכית אל תסתמכו על המברג והפטיש מהבית, הזמינו מנעולן מקצועי שיבצע את התהליך בדרך הבטוחה והנכונה, בלי תקלות ונזקים מיותרים.

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן