מבצע! מנעול כספת עליון לבית

הועלה על ספטמבר 18, 2013 | 0 תגובות

מבצע! מנעול כספת עליון לבית לתוספת ביטחון רק 499 ש”ח כולל התקנה

052-2555212

קנה היום מנעול כספת עליון לבית במבצע

בלוקסטאר פריצה והתקנת מנעולים תוכלו לקבל את השירותים האיכותיים והטובים ביותר עבור כל צרכיכם. מחפשים שירותים של פריצה לבתים? הרכב ננעל כשאתם מחוץ לו? רוצים להעניק לביתכם וליקיריכם ביטחון בתוך הבית באמצעות התקנת מנעולים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בעולם? אם הכספת שלכם מכילה חפצים שחשובים לכם, אם ואם ננעל האופנוע, אם בית העסק שלכם זקוק למיגון האולטימטיבי ואינכם יודעים כיצד לספק לעצמכם את הביטחון המטריאלי לחפצים החשובים לכם ביותר, לוקסטאר שירותי פריצה והתקנת מנעולים היא המענה המושלם עבורכם.

אצלנו תמצאו את המבצעים האטרקטיביים ביותר לכל חפציכם. בין מוצרינו:

מנעול עליון – מנעול עליון הינו הפתרון האולטימטיבי ברמה הגבוהה ביותר, המספק את המענה המושלם לכל בית עסק ולכל בית פרטי. מנעול עליון ייתן לכם את הביטחון הדרוש לכם בבית או בבית העסק. מנעול עליון הוא פתרון אולטימטיבי ומיועד גם לשיפור עמידותם וחוזקם של שערים מפלדה וכן לארגזים, מיועד לשילוב במערכות נעילה בעלות צילינדר ומנעולי תליה.

מנעול עליון הוא בעל מבנה מנעול כספתי, מסופק ללקוח עם שלושה מפתחות לכספת ועמיד בתנאים קשים. על מנת לקבל את ההגנה המקסימלית לעסק שלכם, צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

המוצר עמיד בתנאי מזג אוויר קשים.

לוקסטאר התקנה ופריצת מנעולים מביאה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות חדשניים ואיכותיים וביניהם מוצרי נעילה מתקדמים, צילינדרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר וכן מנעולים שטרם הכרתם כמותם. לוקסטאר פריצה והתקנת מנעולים מזמינה אתכם הלקוחות להצטרף לחוויה חדשנית וייחודית שטרם הכרתם בישראל, חווית בטחון רגשי וחומרי בכל הקשור ליקיריכם ולחפצים החשובים לכם.

מוצרי הנעילה המקצועיים של לוקסטאר כוללים חטיבה מקצועית איכות שאין שנייה לה. אם חיפשתם אמון ובטחון בשירותי נעילה ופריצה הרי שאצלנו בלוקסטאר תוכלו למצוא את התשובה הטובה לכם ביותר. אצלנו תוכלו לקבל את השירותים האמינים והאיכותיים ביותר בתחום המנעולנות והפריצה לבתים. בין השירותים והמוצרים המקצועיים שלנו תמצאו מערכות נעילה מכאניות ואלקטרו מכאניות, מוצרי נעילה אלקטרוניים ופתרונות נעילה משולבים ברמה הגבוהה ביותר בתחום. השירותים הניתנים על ידנו הינם פרי פיתוח והשקעה, אהבה והתנסות בתחום המנעולנות על היבטיו וענפיו השונים. צרו קשר כבר עכשיו עם לוקסטאר במספר 052-2555212 ומיד יישלח אליכם איש מקצוע.

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן