מנעולים אלקטרו מכאניים

הועלה על פברואר 16, 2014 | 0 תגובות

רכוש מנעול אלקטרו מכאני במבצע – עכשיו בלוק סטאר!

במציאות המודרנית מיגון אישי ובטחון הינם נושאים שאין להתפשר עליהם. ביתנו ויקירנו, המשרד והחניה או למעשה כל שטח או ציוד יקר ערך הנמצאים ברשותנו מהווים את הנכסים היקרים לנו וחשוב לשמור עליהם באופן הראוי. פריצות וגניבות, חדירות לשטח פרטי ונזק לרכוש הן סכנות יומיומיות העלולות לפגוע בנו באם לא נתמודד אתן באופן הראוי. כיום, אין די במנעולים רגילים מאחר ושיטות הפריצה והגניבה הולכות ומשתכללות משנה לשנה.בקרוב

צילינדרים: גלוש לעמוד מבצעים למוצר צילינדרים אלקטרו מכאניים

שיטות שונות לוידוא נעילה הומצאו במהלך השנים וביניהן ניתן למצוא מענה מושלם לצרכי ביטחון ובטיחות שונים ברמה הפרטית והעסקית. בין טכניקות הנעילה השונות ניתן למצוא מוצרים המיועדים לשוק הפרטי והציבורי, בעלי מערכות המעניקות נוחות הפעלה והתקנה עבור הלקוח. המוצרים השונים כוללים פתרונות אלקטרו מכאניים וכן מוצרים בעלי אינדיקציה המיועדים לחדרי פיקוד במערכות בקרת הכניסה, מערכות כיבוי אש ואזעקות שונות. ייחודיותם של מנעולים אלו היא באפשרות להעניק מענה פרטני וייחודי ללקוחות על פי צרכיהם האישיים.

התכנון ההנדסי של המנעולים האלקטרו מכאניים מאפשר שינוי תכונות ייחודיות של מנעולים שונים להתאמה על פי צרכי הלקוח במגזרים השונים:

כיוון פתיחת המנעול יכול להשתנות בהתאם להזמנה אישית או לפי הדגמים השונים של מנעולים אלקטרו מכאניים המיוצרים בשוק. כמו כן ניתן להזמין מנעולים על פי עקרון הפעלה FAIL LOCKED \ FAIL UNLOCKED המשפיע על התפעול ועל רמת המיגון והנוחות האישית. מתח ההפעלה ניתן לשינוי במצב אוטומטי על פי נוחות וצרכי הלקוח – ובהתאם לרמת המיגון המתבקשת. תכונה נוספת המוענקת באמצעות רכישת מנעולים אלקטרו מכאניים היא האפשרות להתאים את המנעול לפרזולים שונים על פי הצורך.

מנעולים אלקטרו מכאניים מצטיינים בהתאמה לשיטות הפעלה שונות הקיימות כיום בשוק וביניהן מערכות הפעלה מבוססות קודנים, ביומטרי, וקורא קרבה. בין המוצרים השונים ניתן למצוא מנעול מסוג ‘מדיאטור’ המבוסס על נעילה אוטומטית של בריחים וכולל מנגנון חשמלי לפתיחה של הדלת. באמצעות מנגנון זה הדלת נטרקת עם הנעילה ללא צורך בהפעלה ידנית, כאשר המנגנון החשמלי אחראי על פתיחת הדלת. זהו מנעול המיועד ללקוחות מוסדיים ועסקיים המעניק הגנה מלאה סביב השעון ללא צורך בפיקוח אנושי.

חזור לעמוד מבצעים ראשי

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן