מנעולים דיגיטליים

הועלה על דצמבר 28, 2013 | 0 תגובות

√ שירותים מיוחדים – פריצה של כספת לחץ כאן

052-2555212

קנה היום מנעול דיגיטלי במבצע

הביטחון האישי שלנו הינו אלמנט מהותי ביצירת חיים מנוהלים על היבטיהם השונים. בבואנו למגן את הבית או בית העסק, החניון או הרכב, חשוב מאוד שנכיר את האופציות השונות הניצבות בפנינו ואת מגוון המנעולים אותם ניתן להתקין כיום. מאחר והסכנות השונות משתנות מדי יום ביומו ונוספות חדשות ללא הפסקה, אין זה פלא כי יוצאים לשוק מנעולים חדשים מסוגים ייחודיים המאפשרים לנו להגן על עצמנו מפני סכנות לא צפויות.

תודות לפיתוחים השונים אנו יכולים ליהנות ממגוון סוגים של מיגון. אחד מסוגי המנעולים המתקדמים ביותר אותם ניתן למצוא כיום הינו המנעול הדיגיטלי, המאופיין במערכת חדשנית המעניקה הגנה הרמטית בעלת מנגנון השולח את הבריחים באופן דיגיטלי אל תוך המשקוף. ניתן להתקין במנעולים אלו מערכת ביומטרית שתאפשר כניסה על ידי טביעת אצבע והיא מופעלת על ידי חיישן או קודן.

מנעולים אלו ניתנים להפעלה מרחוק על ידי שלט וכאמור חלקם אף מאפשרים  זיהוי באמצעות טביעת אצבע, כך שאתם יכולים לשלוט במערכת המיגון שלכם ללא נגיעה או קרבה ממשית. המנגנון הינו רב עוצמה ומותקן בצד הפנימי של הדלת כאשר התקן הפלדה מופעל באופן חשמלי וללא מגע יד אדם. למנגנון מותקן צילינדר בעל כרטיס בקרת שכפול המונע שכפולים לא רצויים. המנגנון הינו רב עצמה בשל היותו נועל את בריחי הדלת עצמה.

ישנו מגוון עצום של סוגי מנעולים ייחודיים ברמות מיגון שונות וביניהן מנעולים המופעלים על הצפנת נתונים ומנגנונים נגד פריצות או קידוחים. המנעולים השונים מיועדים להתקנה בדלתות זכוכית ובדלתות  הזזה, כמו גם דלתות מחוסמות. מנעולים איכותיים יותר עמידים לפריצות בכוח של עד 1500 קילו ומיועדים למבנים רגישים וכן לתכולה יקרה שחשוב לשמור עליה יותר מתכולות אחרות.

מנעולים עם בקרה מגנטית פועלים על הטמעה דיגיטלית ועל ידי הצמדתם אל הדלת. מנעולים אלו מאפשרים שליטה גבוהה יותר על הנכנסים לתחום וכן הרשאת כניסה רק לבעלי כרטיס במגזרים עסקיים ופרטיים. כמו כן, ניתן להתקין מנעולים על בסיס ביומטרי המזהים את הנכנסים ומאפשרים מניעה של חדירות לא רצויות.

מנעול דיגיטלי איכותי, תמונה

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן