מנעולי ירדני

הועלה על דצמבר 13, 2013 | 0 תגובות

052-2555212

קנה היום מנעולי ירדני במבצע

הבטחון האישי בבית ומחוצה לו אינו עניין של מה בכך. על מנת שנוכל להעניק לעצמנו תחושה של ביטחון בבית הפרטי ובבית העסק, במכונית ובכל שטח אחר – מנעולי ירדני הם התשובה האולטימטיבית עבור אלו בינינו שאינם מוכנים להתפשר על רמת בטיחות גבוהה ועל ביצוע מקצועי. מנעולי ירדני קיימת ופעילה החל משנת 1947 ומאז ועד היום היא גדלה ומציעה מגוון שירותים לפרטיים ולחברות, באופן מסחרי ובאופן אישי.

המגוון הגדול של המנעולים הקיימים כיום בשוק מאפשר לכל אחד מאיתנו להעניק לעצמו את רמת המיגון הטובה ביותר שישנה ולכן אין זה פלא כי ניתן למצוא עוד ועוד טכנולוגיות חדשניות שנועדו למגן אותנו. אנחנו בחברת לוק סטאר מציעים ללקוחות שלנו מיגון ברמה הגבוהה ביותר. כל אחד מאנשי המקצוע וכל מנעולן הנשלח על ידנו הינו בעל ניסיון ומודרך לתת את השירות הטוב ביותר – עד לפרט הקטן ביותר תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח.

הרקע המקצועי של החברה כולל מגוון פטנטים רשומים שהושרשו בחברה הישראלית ובענף המנעולנות – תודות להשקעה ואהבה לתחום. הדגמים הרשומים כפטנטים ונולדו אצלנו במנעולי ירדני מהווים אבן דרך בהתפתחות הענף הישראלי על גווניו השונים ובשווקים הפרטיים והציבוריים. כל מנעולן המשתייך לחברת מנעולי ירדני מהווה מקור לגאווה והשקעה רבת שנים כך שהלקוחות שלנו יוכלו להיות בטוחים בשירותים הניתנים להם בכל עת ולכל מטרה שהיא.

המנעולים המיוצרים בחברת ירדני מיוצאים לכל קצוות העולם ומהווים מקור לחיקוי וכן בסיס לפיתוחים נוספים וחדשניים יותר. החברה עובדת עם מוסדות הציבור החשובים ביותר בארץ ובעולם ומעניקה שירותים מקצועיים לחברות הגדולות ביותר בארץ. בין לקוחותיה תמצאו את חברת החשמל, את מקורות, את משרדי הממשלה השונים וכל בתי החולים בארץ, המלונות היוקרתיים ביותר ועוד.

הלקוחות שלנו מעידים כי השירות הניתן על ידנו הינו מהאיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום, ואלו ממשיכים להשתפר במשך השנים החולפות. על מנת להבטיח את עצמכם ולהעניק לעצמכם את חווית המיגון האולטימטיבית צרו קשר עם נציגי החברה ותוכלו לקבל מענה מלא לצרכיכם השונים, כמו גם הכוונה לבחירת המנעולים המתאימים לכם ביותר.

ירדני

מנעולי ירדני yardenilocks.co.il/coprofile_he.html

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן