מנעולי מולטילוק במחירים מפתיעים

הועלה על ספטמבר 18, 2013 | 0 תגובות

multilock_heb logo

הזמנה טלפונית 052-2555212

כל אחד מאיתנו הינו בעל צרכים ייחודיים ושונים האחד מהשני, כאשר המענה לצרכיו של כל אחד ואחד אינו ניתן לשחזור או להפצה אולם הצורך בבטחון רגשי וחומרי זהה אצל כולנו. אנחנו בלוקסטאר מעניקים ללקוחותינו שירותים איכותיים ויעילים כבר שנים רבות וגאים להציע ללקוחותינו את פתרונות האבטחה המעולים של מולטילוק. מולטילוק מציעה רמה חדשה של שירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום האבטחה, ופתרונות המהווים פרי השקעה, מחקר ופיתוח של שנים רבות.

בין השירותים האיכותיים של לוקסטאר תמצאו מגוון רחב של פתרונות אבטחה מבית מולטילוק, המספקים את המענה המלא לצרכיכם השונים. אנחנו בלוקסטאר מעניקים לכל לקוח את המענה הייחודי לצרכיו, מתוך רגישות ומודעות לייחודיות הצרכים של כל לקוח ולקוח. היכולת של לוקסטאר לעשות שימוש מרגש ומעניק ביטחון אולטימטיבי לכל אחד מלקוחותינו הינה מחויבות ראשונה במעלה מצד אנשי הצוות שלנו, וחלק מחזון החברה.

 

סל המוצרים העשיר של מולטילוק מציע ללקוחות מגוון אפשרויות שונות וביניהן:

 

מנעולי תליה איכותיים

שתי סדרות יוקרתיות ברמה הגבוהה ביותר בעולם, המציעות מנעולי תליה במידות ובסגנונות שונים כגון עוגני נעילה, מגני אנקול ועוד. שתי הסדרות כוללות את E- מנעולי תליה  מסוג פלדה מחוסמת וכן אנקול העשוי סגסוגת  פלדת בורון וכן את סדרת C, המציעה מנעולי תליה מגוף העשוי פלדה מחוסמת כאשר גם האנקול עשוי פלדה. מוצרים אלו מבטיחים ללקוחות אמינות ובטיחות ברמה בלתי מתפשרת ומאפשרים לנו להציע ללקוחותינו את הבטחון המקסימלי.

 

מנעולים חזקים ומערכות חכמות

מנעולים באיכות הגבוהה ביותר בתחום המציעים מגוון פתרונות אבטחה יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר. שילוב מקצועי של עוצמה מכאנית, פשטות בהפעלה ואמינות לאורך זמן רב. מערכות נעילה אלו כוללות מעקב והתראה אלקטרונית מבוססות מודם סלולארי בהתאמה לרמות לחץ גבוהות.

מערכות ההפעלה כוללות צילינדר על רמת ביטחון גבוהה וללא חיווט המהווה פתרון אידיאלי עבור מכולות וכלי רכב, ציוד כבד כגון סירות, קרוואנים וציוד לחקלאות, נעילה של אתרי תקשורת, גדרות היקפיות ועוד.

 

מנעולים לדלתות כניסה ולדלתות היקפיות

השירותים של לוקסטאר כוללים עבודה עקבית ושוטפת עם מנעולים איכותיים העשויים פלדה מחוסמת ומעניקים בטחון מקסימאלי בהתקנה על גבי דלתות פנימיות וחיצוניות. תוכלו ליצור עמנו קשר בכל שלב במספר הטלפון 052-2555212 ואנו נשלח אליכם באופן מיידי את אנשי המקצוע האמינים והאיכותיים ביותר בתחום.

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן