מנעולי תלייה – הפתרון האולטימטיבי

הועלה על ינואר 1, 2014 | 0 תגובות

הזמנה טלפונית 052-2555212

מנעולי תלייה במבצע רק בלוקסטאר

כאשר אנו מעוניינים להעניק לעצמנו תחושת ביטחון בתחומי החיים השונים, הרי שנדרשת מידת מיגון ייחודית וראויה, שתשמור עלינו מפני סכנות לא צפויות שונות. בין שמדובר במיגון הבית בפרטי ובין אם מדובר במיגון בית העסק שלנו או הרכב, החניון והכספת – הרי שמנעולי תלייה הם הפתרון האולטימטיבי, המעניק לנו תחושת ביטחון מקסימלית ומאובזר במנגנון איכותי ומקצועי – מנגנון צילינדר המוכר לנו היטב וזהו למעשה המנגנון הקלאסי בו נעשה שימוש ברוב המנעולים.

מנעולי תלייה הינם למעשה שילוב של פונקציונאליות ופרקטיקה במקביל לביטחון ויעילות. מנעולי התלייה השונים הקיימים כיום בשוק מאפשרים ליצור את מערכת הביטחון המושלמת עבור בית העסק שלנו או הבית הפרטי, החנות או החניון וגם עבור כספות אישיות השומרות על ציוד רב. ניתן למצוא כיום מנעולי תלייה ללא מפתח ומנעולי תלייה עם מפתח – כאשר הסוגים השונים מיועדים למטרות מיגון שונות.

היתרון הגדול של מנעולי תלייה הינו באפשרות לשלבם על מזוודות הנושאות ציוד יקר, כספות ובהן אלמנטים חשובים ביותר וכל זאת מבלי לוותר על רמת הביטחון האישי ועל עיצוב ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא מנעולי תלייה ממגוון חברות שונות וכן ממגוון רחב של חומרי גלם כאלה ואחרים כך שאתם יכולים לבחור את המנעול המתאים לכם ביותר מתוך מגוון עצום של גדלים שונים וכן סוגים וייעודים כאלה ואחרים.

הגוף של מנעול תלייה יכול להיות עשוי פלדה מחוסמת כך שאתם תקבלו את ההגנה המלאה עם כל נעילה, בין שמדובר בנעילת מזוודה או כספת, בית או חניון, עם  קפיץ או בלעדיו ומנעולים נוספים. על מנת לבחור את המנעול המתאים לכם ביותר חשוב להתייעץ עם מנעולן מקצועי ומנוסה כך שתוכלו להבטיח לעצמכם מיגון ברמה הגבוהה ביותר.

תוכלו לפנות אלינו בכל שלב על מנת לקבל את ההדרכה המלאה והשירות האולטימטיבי בכל הקשור למיגון הבית וליצירת התנאים האולטימטיביים לביטחון הפרטי שלכם. כל מנעולן שתמצאו אצלנו מחויב לתת את השירות הטוב ביותר בכל שלב עד לביצוע מושלם של המשימה.

מנעול תלייה

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן

√ שירותים מיוחדים - שירותי פורץ בתים לחץ כאן