מערכות אבטחה

הועלה על אוגוסט 10, 2014 | 0 תגובות

לוקסטאר מנעולן – 052-2555212

מצלמות אבטחה / מערכות אזעקה

אבטחה מתחלקות לרוב לשני מרכיבים – מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה. רוב האנשים כיום מעוניינים להגן על ביתם, רכושם, או ילדיהם, תוך כדי שימוש בכלים החדשים שמעניקות לנו הטכנולוגיה והאינטרנט. מערכות האבטחה כיום הינן משוכללות ביותר, ויש להן מגוון עצום של אפשרויות מתקדמות אשר מסוגלות לענות על כל צורך שהוא.

sale

כאשר מדובר במצלמות אבטחה, חשוב מאוד להתאים את סוג המצלמה באופן מדוייק לסוג ולאופי השימוש. כך למשל, לפני ההזמנה, יש לשאול את עצמכם, האם אתם זקוקים למצלמה גלויה או למצלמה נסתרת? האם אתם זקוקים לצילום בתנאי חושך? האם אתם זקוקים לרזולוציה גבוהה ביותר, אשר תוכל, למשל, לזהות לוחית רישוי ופריטים קטנים אחרים? האם אתם זקוקים למצלמה חיצונית או פנימית? האם המצלמה צריכה להיות מוגנת בפני מעשי ונדליזם? שאלות אלו ואחרות צריכות לעמוד בבסיס ההחלטה לגבי סוג המצלמה. חשוב מאוד להתאים בין סוג המצלמה לסוג השטח הקיים והדרישות הקיימות לצילומו.

לאחר בחירת סוג המצלמה, יש לבחור את אמצעי האחסון המתאים ביותר לסוג המצלמה ולאופי השימוש, ואת אמצעי ההקלטה עבור כל המצלמות שאנו מתכוונים לרכוש.

התקנת מצלמות נסתרות

לאור אירועים רבים אשר התרחשו לאחרונה, יותר ויותר אנשים מבקשים להתקין מצלמות נסתרות בתוך הבית שלהם, על מנת לעקוב אחר מטפלת או מנקה העובדת בבית. במקרה זה הטכנולוגיה למעשה מצאה עבורנו פתרון נהדר לשמירה על בטיחות הילדים שלנו, או אנשים אחרים היקרים לנו. בשוק יש מגוון רחב מאוד של מצלמות מוסלקות, אותן ניתן להחביא בתוך נורות, שעונים, צעצועים, כלי בית וכדומה. מלבד זאת, ניתן לחבר את משדר המצלמות המוסלקות לרשת האינטרנט, ולעקוב בזמן אמת אחר המתרחש בבית.

התקנת מערכות אזעקה

כאשר אנחנו מדברים על מערכות אזעקה, יש מגוון רחב של גורמים אשר צריכים להשפיע על סוג המערכת שנבחר להתקין. כך למשל, היכן אנחנו רוצים את גלאי המערכת? האם רק בתוך הבית, או גם בחצר? אם יש לנו כלב בחצר, הרי לא נרצה שהוא יפעיל את האזעקה עם כל תזוזה שלו. לכן, חשוב להתאים את מערכת האזעקה באופן מדוייק לצרכי הלקוח ולתנאי השטח.

הודעה מיידית למכשיר החכם ולמשטרה במקרה הצורך

האזעקות כיום מתחברות באופן ישיר למערכות של חברות אבטחה שונות, וכמובן גם לרשת האינטרנט. ניתן לכוון את מערכת האזעקה כך שהיא תתקשר אלינו במקרה הצורך, או תשלח לנו הודעת טקסט במקרי מצוקה מסויימים. הדבר חשוב במיוחד משום שבעל הבית יכול להיות מעודכן באופן שוטף במתרחש בתוך הנכס שלו, ובמקרה הצורך להזעיק את חברת האבטחה שלו או את המשטרה.