מערכות רב מפתח

הועלה על ינואר 20, 2014 | 0 תגובות

√ שירותים מיוחדים - שירותי פוריצת בתים לחץ כאן

הזמנה טלפונית 052-2555212

קנה היום מפתח מאסטר במבצע

מערכות רב מפתח, או כפי שהן ידועות בשמן – מפתח מאסטר, הינן מערכות המובילות בעולם כולו המתאימות את עצמן לצרכים האישיים של הלקוחות השונים. השיטה פותחה ויוצרה עבור לקוחות בעלי צרכים שונים כך שלמעשה ניתן להתאים את המפתח לצרכים האישיים השונים של כל חברה, מוסד, בית עסק ואפילו לקוחות פרטיים. המוצרים הייחודיים המסופקים תחת שורת המאסטר הינן ידידותיים למשתמש כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את המערכת הדרושה לו ואפילו להזמין מערכות רב מפתח ייחודיות.

הפטנט הייחודי מאפשר לתכנן את בקרת הכניסה הייחודית לכל דלת ודלת תוך שליטה מלאה על הרשאות השימוש השונות, כך שמפתח המאסטר יהווה את כרטיס הכניסה לכל דלת שהיא ואילו מפתחות אחרים יעניקו גישה רק לחלק מהדלתות. ייחודה של מערכת הרב מפתח היא באפשרות לוותר על צרורות שלמים של מפתחות שונים ולהחליפם במפתח בודד האחראי לפתיחת הדלתות כולן.

המערכת מאפשרת שליטה מלאה בהרשאות המשתמשים וכן באופן בו סופקו המפתחות השלמים. באמצעות שיטה זו ניתן לפקח על השימוש במפתחות השונים כאשר המערכת עצמה מותאמת לסביבת חלונות. המתכנן הוא הלקוח ובאמצעותו להתאים את חלוקת המפתחות והתאמתם לסביבות השימוש השונות. קיימות כיום שתי שיטות תכנון מתקדמות המאפשרות רמות שונות של הרשאת גישה.

מערכת הירארכית בשיטת העץ מאפשרת שליטה מלמעלה למטה, כאשר רמות ההרשאה הגבוהות יכולות לפתוח דלתות בעלות הרשאות גישה נמוכות יותר. לרוב, הרמה הגבוהה ביותר היא זו השייכת למפתח המאסטר הכללי, הוא זה בעל הגישה לרמות הנמוכות יותר. המערכת השנייה היא מערכת בשיטת מטריצה ומאפשרת הרשאות על פי קבוצות מסוימות. בשיטה זו ניתן להצליב בין נושאי מפתחות מסוימים לבין דלתות מסוימות על פי תכנון מראש. המערכת מאפשרת שליטה בהרשאה לדלתות מסוימות ואילו לאחרות לא.

מערכת הרב מפתח הינה מערכת מתקדמת המשווקת בעולם כולו בקרב חברות ומוסדות ומיועדת בעיקרה לארגונים גדולים. יתרונה המשמעותי של המערכת הינה בשליטה מלאה בבעלי הגישה לדלתות מסוימות וכן תכנון מקסימלי על ידי פילוח מכוון מראש של גישה לדלתות הרצויות או לקבוצת הדלתות המתאימה.

לוק סטאר פורץ מנעולים 052-8207043

מפתחות מאסטר