מערכת נעילה ביומטרית

הועלה על מרץ 30, 2014 | 0 תגובות

מערכת נעילה ביומטרית – כל השאלות, כל התשובות

התקשר היום כדי לקנות / להתקין מנעול טביעת אצבע – מנעול ביומטרי לבית או לעסק 0522-555-212

אם אתם מעוניינים להעניק לחברה שלכם את הבטחון המקסימלי, אם אתם לא סומכים על מערכות נעילה שונות שימגנו את העסק או החברה שלכם, מערכות נעילה ביומטרית הן המענה המקיף והאמין ביותר עבורכם.

כיצד פועלת מערכת הנעילה הביומטרית?

מערכת הנעילה הביומטרית הינה המילה האחרונה בתחום הנעילה ופועלת על בסיס זיהוי טביעות אצבע המוטבעות במערכת מראש על ידי מנעולן מקצועי. בזמן השימוש המנעול החכם סורק את טביעת האצבע של המבקש להיכנס בדלת ובאמצעות תאורה אולטרה סגולה משווה את טביעת האצבע לדוגמה הראשית במערכת. במידה והדוגמאות תואמות, הדלת תיפתח.

מנעול טביעת אצבע "ונוס"

מנעול טביעת אצבע “ונוס”

כמה טביעות אצבע ניתן להזין למערכת?

מערכת הנעילה הביומטרית מאפשרת הכנסה של עד 150 דגמים של טביעות אצבע כך שלמעשה ניתן להתאים את מערכת הנעילה החכמה לחברות ומשרדים גדולים מחד וגם לבתים פרטיים מאידך.

האם ניתן לבטל הרשאות שניתנו מראש או להכניס טביעות אצבע חדשות?

מערכת הנעילה החכמה מאפשרת הכנסת שינויים במערכת גם לאחר והפעלתה הראשונית כך שלמעשה עם התחלפות עובדים בחברה, כניסה של עובדים חדשים ועזיבת ותיקים מערכת הנעילה מעודכנת בהתאם לצורך על ידי מנעולן מקצועי המכיר את המערכת.

כמה זמן לוקח להטמיע שינויים במערכת?

הטמעת טביעות אצבע חדשות אורכת לא יותר מכמה שניות ספורות כך שניתן לבטל הרשאות ולעדכן חדשות בתוך שניות ספורות וללא כל קושי.

מה עושים במקרה פציעה?

במקרה פציעה ופגיעה באצבעות כפות הידיים לא ניתן להטמיע את טביעות האצבע ולפיכך גם להיכנס באמצעות המערכת הביומטרית.  מסיבה זו קיימת במערכת אפשרות כניסה באמצעות קודן אישי המותקן על ידי מנעולן מקצועי.

חזור לעמוד מבצעים ראשי | לרשימת כל המבצעים לחץ כאן