צילינדרים אלקטרו מכאניים

הועלה על ינואר 29, 2014 | 0 תגובות

052-2555212

קנה היום צילינדר אלקטרו מכאני במבצע

מפעלים ומוסדות גדולים, בתי עסק וחברות ענק הינם גופים שלא יכולים להרשות לעצמם להתפשר על רמת המיגון בכל הקשור לציוד המפעל ולמידע המוצפן במשרדי החברות השונות. בתקופה בה מידע וציוד כבד הינם נכסים יקרי ערך ואילו מאידך שיטות הפריצה והגניבה הולכות ומשתכללות – ביטחון הנכסים השונים אינו יכול להישאר בספק. מערכות בקרה מתקדמות הכוללות אמצעי נעילה חשמליים ומערכות אזעקה, מערכות בקרת כניסה ומיכון תעשייתי הינם מוצרים הדורשים מידור של המשתמשים על מנת להגן על הנכסים היקרים.

אם בעבר הייתה אפשרות למגן את העסק או את החברה באמצעות מערכות חכמות שונות הרי שכיום ישנו צורך מהותי יותר במערכות אבטחה חכמות וכפולות, על מנת למנוע מצבים של חדירה לא רצויה לשטחים מסוימים וכן אבטחה מלאה של ציוד ונכסים יקרים שונים. הבטחון המלא מתאפשר באמצעות מערכות בעלות אבטחה כפולה – הן מכאנית והן אבטחה אלקטרונית, המבטיחה הגנה מלאה מפני חדירה לבית העסק ומיגון של חפצים כבדים. מערכות אלו הינן תוצר של פיתוח ארוך שנים המיועד לתת את ההגנה המלאה במקרים של רגישות גבוהה לציוד יקר ערך.

הטכנולוגיה האלקטרונית הקיימת כיום מאפשרת ייצור של מוצרי נעילה ומערכות חכמות בשילוב של טכנולוגיה מכאנית ואלקטרונית יחדיו על מנת להשיג את מטרת האבטחה המקסימלית. מיכון תעשייתי מצריך רמת אבטחה גבוהה ביותר ולכן מיוצרים כיום לא מעט צילינדרים ייחודיים המבוססים על טכנולוגיה אלקטרו מכאנית. אלו מאופיינים במערכת שאינה כוללת חוטים ואינה מצריכה התקנת סוללה, ובנוסף מאפשרת הפקת דו”חות אירועים מהצילינדר מחד ומהמפתח מאידך. כמו כן ניתן להפיק באמצעות המנעולים האלקטרו מכאניים אפשרות של תכנות הרשאות למוסדות וגופים שונים בהם ישנו צורך במידור המשתמשים.

בין המוצרים השונים של צילינדרים אלקטרו מכאניים תוכלו למצוא צילינדר מפסק חשמלי המיועד לשליטה על מעגל הזרם באמצעות מפתח, צילינדר המיועד למערכות אזעקה מתקדמות וצילינדרים ייחודיים המיועדים להפעלה על פי בקרת משתמשים באמצעות קומבינציה “אלקטרו מכאנית” – מוצרים המיועדים לשוק המוסדי והפרטי, המעניקים ביטחון ומיגון מקסימליים במקומות הדורשים מיגון כפול ובטיחות מלאה לציוד כבד ומידע חשוב ומסווג.

electro-mechanic-1

lockstar.co.il פורץ מנעולים מקצועי 052-2555212

חזור לעמוד מבצעים

לרשימת כל המבצעים לחץ כאן