שכפול מפתחות לרכב

הועלה על יוני 2, 2014 | 0 תגובות

הזמנה טלפונית 052-2555212

שכפול מפתח לרכב; או: כמה פעמים ספרת עד עשר ולא מצאת את המפתח?

טרקתם את דלת הרכב מאחוריכם, רצתם מהר לעבודה ו… אז גיליתם ששכחתם את המפתח בתוך הרכב. על מנת להימנע מהשבתת היום כולו בשל הזמנת פורץ לרכב והוצאות כספיות רבות, הקדימו תרופה למכה ושכפלו כבר היום מפתח לרכב.

שכפול מפתח לרכב מונע לא מעט תקלות ובעיות במהלך היומיום וכמו כן מאפשר ליהנות משקט נפשי ומגיבוי במצבים בעייתיים כגון: שבירת המפתח בתוך המנעול, מפתח בעל שיניים שהתעקמו או נשברו, מפתח שאבד בחול או נשכח במקום מרוחק ועוד.

בשנים האחרונות עולה המודעות לחשיבות השמירה על בלעדיותו של כל מפתח הנמכר לבעל רכב. כדי להימנע ממצבים לא נעימים המתרחשים בעת שכפול מפתח, רכזנו עבורכם קובץ של השאלות והתשובות הפופולאריות ביותר:

למה מקבלים שני מפתחות ברכישת רכב?

רבים לא יודעים אמנם, אבל ברכישת רכב מקבלים שני מפתחות שונים בעלי קידוד ייחודי לכל אחד מהם. נכון, הם נראים בדיוק אותו הדבר – אבל לכל אחד מהם קוד ייחודי משלו הפותח את הרכב ומתניע אותו.

למה צריך את הקוד כשמשכפלים מפתח לרכב?

הקוד הוא זה המאפשר לשכפל את המפתח שאבד. למעשה בדיוק לשם כך נועד הקוד. באמצעות כרטיס הקוד מזינים למחשב הרכב קוד חדש ומבטלים את הקוד של המפתח שנגנב.

האם הכרחי לבצע שכפול מפתח לרכב עם קוד?

על מנת לשנות את הקוד של המפתח שאבד – כן, הכרחי להשתמש בכרטיס הקוד. אחרת – ישנם לא מעט אנשי מקצוע המבצעים שכפול מפתח לרכב ללא כרטיס קוד, אולם יש לשים לב כי במקרים אלו מדובר במפתח משוכפל באופן מדויק – מה שמותיר למוצא המפתח או לכל אדם שמחזיק במפתח את השימוש ברכב.

האם ניתן לשחזר מפתח גם כאשר כל המפתחות שהיו  – אבדו?

איש מקצוע המבצע שכפול מפתח יכול לשחזר מפתחות ולקדד אותם מחדש גם במצב בו כל המפתחות שהיו נעלמו או אבדו, נשברו או התעקמו ואינם מתניעים את הרכב יותר. תודות להיכרות עם סוגי הרכב שונים וניסיון רב שנים בתחום ניתן כיום לשחזר מפתחות בקלות!