תל אביב

הועלה על אוגוסט 24, 2014 | 0 תגובות

מנעולן בתל אביב

הגעה אל בית הלקוח בתוך 20-25 דקות בממוצע!

מנעולן בתל אביב – 052-2555212

פריצת מנעול / פריצת כספת / תיקון מנעול / התקנת מנעול / התאמת מנעולים

מנעולן בתל אביב

אם אתם זקוקים למנעולן באזור תל אביב, חשוב שתקפידו על מספר דברים. ראשית, חשוב מאוד כי למנעולן שתזמינו יהיה אישור מטעם משטרת ישראל. ללא אישור, כל אחד יכול להתחזות למנעולן, ולשכפל למעשה את הגישה לרכב או לבית שלכם ללא שום הגבלה. כאשר מדובר בדברים החשובים לכם בחיים, כגון הבית שלכם, אסור לכם לזלזל, ואתם חייבים להקפיד כי למנעולן תהיה תעודת יושרואישור לתעסוקה בתחום מטעם המשטרה.

שנית, חשוב מאוד כי תזמינו מנעולן מוסמך. מנעולן כזה הינו בעל ההשכלה וההכשרה הדרושים לצורך ביצוע העבודה לשמה הזמנתם אותו. מנעולן שאינו מוסמך עלול לגרום לכם נזק בלתי הפיך לדלת, למנעול או לצילינדרים, ובסופו של דבר הוא עשוי לגרור אתכם להוצאות נוספות ומיותרות. הדבר בולט במיוחד כאשר מדובר ברכב שלכם. מנעולן מוסמך יודע כיצד לפרוץ אל הרכב מבלי לגרום נזק למערכות השונות, או כמובן נזק פיזי לדלתות ולצבע. מנעולן שאינו מנוסה בפריצה לרכבים, עשוי לגרום יותר נזק מתועלת.

אם יש לכם כספת ואינכם מצליחים לפתוח אותה, בוודאי תרצו להזמין בעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם. מטבע הדברים, אתם מניחים בכספת את היקר לכם מכל, ולכן חשוב מאוד להקפיד על זהות המנעולן שמגיע אליכם. מעבר לתעודה מטעם המשטרה ולאישורים על הכשרה מקצועית, חשוב מאוד כי תדעו בדיוק מי מגיע אליכם הביתה. חשוב כי למנעולן יהיה אתר אינטרנט עם פרטיו ורצוי אף עם המלצות של לקוחות קודמים. אל תתפשרו בנושא הזה, ולעולם אל תזמינו מנעולן אשר אינו עונה על הקריטריונים הללו.

“לוק סטאר” מספק שירותי פריצה והתקנה באזור תל אביב והשרון. אנחנו פועלים באישור משטרת ישראל, ומתמחים במיוחד בפריצות לרכבים, לדירות ולכספות. באתר האינטרנט שלנו תוכלו לקרוא עלינו ועל סוגי ההתמחויות שלנו, ובאתר הפייסבוק שלנו תוכלו ליצור עמנו קשר ישיר ובלתי אמצעי, כמו גם עם לקוחות אחרים שלנו.

השירות שלנו הינו הטוב ביותר, המהיר ביותר, המקצועי ביותר והאדיב ביותר בתחום המנעולנות. אל תתפשרו על הביטחון שלכם! התקשרו אלינו כבר עכשיו אם ננעלתם מחוץ לדירה או מחוץ לרכב.